Spódnice zimowe

Ciepłe spódnice zimowe

Zima kojarzy się z mrozem i nieustanną walką o to, aby się ogrzać. Dlatego większość pań w tym okresie preferuje spodnie. Jednak czy mroźny i zimny czas oznacza, że spódnice należy odstawić do kąta? Oczywiście, że nie. Warto nosić spódnice także podczas zimowej pory roku. Nie oznacza to jednak tego, że będzie nam zimniej. Wiadomo, że spódnice zimowe wykonane są z cieplejszych materiałów, niż te, które ubieramy w czasie letnich i wiosennych pór roku. Zimowe spódnice znajdziemy dzisiaj w wielu fasonach i kolorach. Niektóre podkreślają zgrabną sylwetkę, a niektóre dodają smukłości paniom puszystym.

Także tej zimy nadal modne będą spódnice połączone z grubymi rajstopami i wysokimi kozakami. Spódnice na zimę wykonane są zazwyczaj z ciepłych dzianin. Wybierz spódniczki jeansowe albo sztruksowe – wtedy te najczęściej opatrzone są jeszcze podszewką. Krój? Znajdziemy zarówno spódnice proste, jak i te które rozszerzają się ku dołowi. Modne są klasyczne spódnice, czyli te które długością sięgają do kolan. Najlepiej będą prezentowały się z ażurowymi rajstopami i butami oficerkami.

Panie, które wolą spódnice dłuższe, także będą miały w czym wybierać podczas tego sezonu zimowego. Kolekcje na ten sezon oferują bowiem spódnice za kolana – te na pewno doskonale sprawdzą się w pracy, na przyjęciach, oficjalnych spotkaniach, randce, ale też na imprezach rodzinnych czy w okresie takim jak Święta Bożego Narodzenia. Zatem – tegoroczna moda zimowa zachęca do tego, aby nie odkładać na bok spódnic. Wręcz przeciwnie!

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *