Trendy na zimę

Co nosić zimą?

Najwyższy czas, Drogie Panie, zacząć przygotowywać się do zimy. Dni stają się coraz krótsze, a pogoda niestety nie za bardzo nam sprzyja. Czas więc pomału odkurzać szafy z odzieżą zimową. Jaka będzie zima w tym roku? Czy cieplejsza, niż w ostatnich latach? To jeszcze nie do końca jest odkryte. Warto być więc przygotowanym na wiele ewentualności. Moda jesienno – zimowa w tym roku to różnorodność ubrań, kolorów, fasonów i oczywiście dodatków. Bo przecież bardzo często cały szyk tkwi w szczegółach. Warto więc nie zaniedbywać dodatków. Zimowa piękna czapka, torebka czy ażurowe getry na pewno dodadzą uroku niejednemu strojowi zimowemu. Zresztą kurtki zimowe czy płaszcze także mogą być bardzo urocze.

Sezon zimowy  zaprasza do kupowania odzieży z motywem zwierzęcym! Na nowo możemy odkryć cętki lamparta, prążki tygrysa czy skórę węża. Masz wrażenie, że to już było? Rzeczywiście. Jak widać motywy zwierzęce w modzie zimowej odkrywają swój renesans. Warto więc zainwestować w czapkę w cętki, a może by tak pokusić się o futerko wykonane z imitowanej skóry tygrysa? Oczywistym jest, że modą warto się bawić.

Motywy zwierzęce na szalach, torebkach i rękawiczkach podczas tej zimy to prawdziwy szał. Wielu projektantów proponuje paniom np. kombinezony czy ekstrawaganckie sukienki, które połyskują metalicznymi tkaninami w zwierzęce cętki.  Wiele kobiet uważa zwierzęce motywy za prawdziwy kicz w modzie. Nie warto jednak ślepo podążać za nowymi trendami – wśród licznych propozycji projektantów na pewno każda pani wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *