Rajstopy na zimę

Grube rajstopy zimowe

Mimo, że mroźnej zimy jeszcze nie ma, to i tak wiele kobiet już eksperymentuje z rajstopami. Panie ubierają je do spódniczek, tunik, długich swetrów lub szortów. Ciepłe, eleganckie, wyjątkowe rajstopy doskonale nadają się także na zimę. Nie oznacza to jednak, że kolorowe, ażurowe i inne rajstopy pojawiły się jako trend tej zimy. Znamy je także z poprzednich sezonów, prawda?

Grube i ciepłe rajstopy to tak zwane opaque tights. Opaque oznacza ciemny, matowy i nieprzezroczysty. Dlatego to słowo idealnie pasuje do rajstopy, które są modne także i tej zimy. Dzisiaj rajstopki zimowe można nabyć w wielu kolorach i wzorach. Nadal króluję szare i grafitowe rajstopy. Świetnie pasują do spódniczek, sukienek, tunik. Doskonale komponują się z oficerkami, muszkieterkami, botkami i innymi rodzajami butów na zimę.

Ciepłe rajstopy to idealne rozwiązanie dla pań, które nie wyobrażają sobie życia bez spódniczek i tunik. Nie będą musiały rezygnować z tego podczas mroźnych dni. Bo i po co, skoro można ubrać ciepłe rajstopy, które nie dość, że odpowiednio grzeją, to jeszcze są świetną ozdobą każdego stroju. Dodają szyku i elegancji. Dlaczego więc należałoby w czasie zimy rezygnować z chodzenia w sukienkach i spódnicach? Naprawdę nie ma takiej potrzeby. Praktyczne trendy nadal są w modzie. Wybierajmy zatem ciepłe, długie swetry i do tego np. ażurowe rajstopy. Cieniutkie i nylonowe rajstopki nie tylko nie są zgodne z najnowszymi trendami w modzie. Na pewno też odpowiednio nas nie ogrzeją, wręcz przeciwnie.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *