Odzież męska

Moda męska na zimę

Co projektanci  w modzie przygotowali dla panów podczas tegorocznej zimy? W tym sezonie królują indywidualne, prawdziwe i jednocześnie uniwersalne ubrania. Wiadomo, że skoro przeznaczone dla panów, to muszą być wygodne i komfortowe. Wiele elementów z tegorocznych zimowych kolekcji dla mężczyzn utrzymanych jest w punkowym i buntowniczym klimacie. Stąd na przykład ubrania wykonane z naturalnej skóry. Okazuje się, że tegoroczne trendy to skóra na pierwszym miejscu. W propozycjach projektantów znajdziemy zatem np. dwukolorowe kurtki czy niezwykle ekstrawaganckie skórzane trencze.

Ubrania zimowe dla panów w tym roku często dopasowują się do okazji. Np. kurtka może stać się kamizelką. Nie brak także praktycznych rozwiązań – np. dość strojna i wzorzysta marynarka, może być przewrócona na jednokolorową, klasyczną stronę. Panowie nie będą musieli narzekać na nudę. Kolor czerwony na pewno wniesie sporo atrakcji. Ten ciepły kolor podniesie temperaturę, a skromności doda nadal modny szary, klasyczny i stonowany kolor.

Ciepłe, grube pulowery to świetna opcja dla zmarzluchów. Nie zabraknie także rozwiązań dla panów, którzy preferują tylko i wyłącznie sportowy styl. Swobodne i nadające ciekawego charakteru bluzy to na pewno dobra opcja dla sportowców. Do spodni z dresu świetnie będą pasowały modne tej zimy krótkie i dopasowane kurtki. W kolekcjach, gdzieniegdzie pojawią się także… flanelowe koszule. Ich come back będzie jednak w nieco innym wydaniu – bardziej współczesnym i innowacyjnym.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *