Płaszcze zimowe z kapturem

Płaszcze zimowe z kapturem

Kobiety preferujące elegancję zazwyczaj decydują się na płaszcze zimowe. Chociaż na to nie ma reguły. Znajdziemy przecież bardzo liczne płaszcze zimowe sportowe. Wiele kobiet wybiera taki rodzaj okrycia wierzchniego na zimę ze względów praktycznych. Płaszczyk jest dłuższy, a tym samym często bardziej chroni przed zimnem. Jakie płaszcze na zimę znajdziemy w tegorocznych kolekcjach? Co jest na topie i w co warto się ubrać?

Panie, które mają w swoich szafach klasyczne, wełniane trencze, mogą odetchnąć z ulgą. Tej zimy także spokojnie mogą nosić tego rodzaju okrycie wierzchnie. Klasyczne czarne i szare płaszcze nadal królują w zimowych kolekcjach. Nie brakuje także płaszczy puchowych – grubych i ciepłych, np. w kolorze granatu. Często przeplatane są paskiem w talii, co podkreśla sylwetkę. Inne rodzaje płaszczy zimowych, to na przykład futrzane lub zamszowe. Do płaszczy świetnie pasują zimowe wysokie kozaki.

Tej zimy nadal do wyboru mamy płaszcze w kratę. Najczęściej oczywiście w kratę granatową. To najmodniejszy kolor tej zimy, co na pewno ucieszy wiele pań. Wiele płaszczy zimowych ma zapinania (zamek lub guziki) z boku, co także spotykane jest w kurtkach z tegorocznych zimowych kolekcji. To jednak nie wszystko. Na pewno wiele zwolenniczek znajdzie płaszcze luźne i „zwiewne” ze zwisającymi sznureczkami i troczkami. Sporo płaszczy imitowanych jest na ludowe, np. mają ciekawe, drewniane zapięcia. I oczywiście, jako że tej zimy królują motywy zwierzęce, sporo znajdziemy także płaszczyków np. w lamparcie cętki. To jednak rozwiązanie dla bardziej odważnych pań, które nie boją się wyzwań w modzie.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *