Sportowe kurtki puchowe

Sportowe kurtki puchowe

Moda zimowa z całą pewnością kojarzy się z kurtką albo płaszczem. Znajdziemy zwolenniczki zarówno takiego, jak i takiego rozwiązania. Przede wszystkim należy skupić się na tym, aby kurtki na zimę były po prostu ciepłe. Co jest modne w tym sezonie? Sklepy z odzieżą oferują ciekawe fasony kożuszków – ciepłych, wygodnych i czasem ekstrawaganckich w różnych kolorach. Kożuszek wcale nie musi być w brązowym kolorze – bo tak na pewno kojarzył się większości osób. Kolor modny tej zimy to granat. Może akurat spodoba nam się kurtka zimowa w takim kolorze?

Ale do wyboru mamy nie tylko kożuszkiKurteczki w bardziej sportowym stylu to te lekko militarne, długie i luźne. Najczęściej w kolorze ciemnozielonym, czarnym albo szarym. Ale nadal w wielu sklepach w nowych kolekcjach znajdziemy krótkie kurteczki skórzane – nie zawsze jedna będzie to dobre rozwiązanie na zimęZimowe kolekcje  to także kurtki zamszowe – elegancie i stylowe.

Można te wszystkie wyżej wymienione elementy ze sobą połączyć. W sklepach znajdziemy np. kurtki zamszowe z kożuszkiem na kołnierzyku. Ciepłe i miłe w dotyku na pewno będą sztuczne futerka – ich także znajdziemy bardzo wiele w sklepach. Ciekawym i nowym pomysłem w tegorocznych kolekcjach są kurtki na zimę zapinane z boku. To dodaje kurtce oryginalności. Wybierając dla siebie kurteczkę na zimę pamiętajmy jednak przede wszystkim o tym, aby była po prostu ciepła. W dzisiejszych czasach jednak nie ma problemu z tym, aby kupić kurtki modne, ładne, wygodne i do tego chroniące przed zimnem w mroźne dni.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *